Szukaj

Dlaczego Jeansy marki LTB?

 

Nie ma osoby, która w swojej szafie nie miałaby, chociaż jednej pary jeansów. Jeans był, jest i zawsze będzie w modzie, dlatego też  LTB stara się ciągle spełniać oczekiwania swoich klientów podążać za najnowszym trendy. W najnowszej kolekcji marki LTB znajdziemy :

  • skinny jeans/twiggy jeans
  • straight jeans
  • boot-cut jeans
  • fare jeans,

 

 

 

 

Wszystkie te produkty wykonane są z najlepszych materiałów gwarantujących wysoką jakość. Miękkie i przyjemne w dotyku z pewnością zapewnią każdemu dodatkowy komfort, gdyż każda para jeansów jest tworzona z myślą o wymagającym posiadaczu. Wśród tkanin szczególne miejsce zajmuje delikatny denim z komponentami lycry i strech’u. Dostępne są także modele przygotowane specjalnie dla osób ceniących sobie ekstrawagancję i oryginalność. W najnowszej kolekcji LTB, która można już zakupić w internetowym sklepie ForEvery.pl z pewnością nie zabraknie jeansów doskonale odkrywających największe atuty damskich sylwetek, seksownie podkreślających nogi i wydobywających kobiecość. Znajdujące się na nich detale m.in. takie jak nowatorskie przetarcia, styl push up (sprawiający że pośladki wydają się podniesione i pełniejsze), krój kieszeni, dopasowane kolorystycznie nici i dodatki w postaci wszytego wzorzystego materiału nadają świetny, dopracowany look.

 

Cała kolekcja damska i męska LTB wiosna/lato 2013 dostępna jest już w naszym internetowym sklepie ForEvery.pl. Zapraszamy!


Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Szukaj